Apie mus

amber logo

 

Amber Instruments savo veiklą pradėjo 2009 m. tiekdama platų vakuminių sistemų ir laboratorijų įrangos asortimentą. Amber Instruments ilgą laiką buvo oficialus vakuminių sistemų gamintojo „Vaksis R&D Ltd“ ir „CSM instruments“ kompanijų atstovas. Ilgametė patirtis lazerinių technologijų srityje leido mums padėti įgyvendinti kiekvieno kliento poreikius.

 

Esame technologinė ir konsultacinė įmonė, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, daugelis jų turi mokslo laipsnius ir praktinės, bei mokslinės patirties, tad netikėti ir inovatyvūs projektai, yra mūsų specializacija.


 

Mes specializuojamės:

  • technologiniuose projektuose, kurdami inovatyvias mechatronines sistemas.
  • Konsultacinėje, bei paraiškų rengimo paslaugų veikloje. Mokymams, konsultacijoms, paraiškų rengimui ar tyrimams vadovauja profesionali komandą, specialioms paslaugoms pasitelkdama ekspertų grupes, sudarytas iš Mykolo Romerio universiteto ekspertų.

 


logo20150805_001802-01

Nuo 2015 m. Amber Instruments kuria nauja projektą : „GoKwiki“ elektrinį neįgaliųjų vežimėlių priedą, paverčiantį mechaninį vežimėlį elektriniu. Daugiau apie šį projekta galite sužinoti mūsų puslapyje www.gokwiki.eu!

 

 

2016-06-27 Lietuvos valstybinis patentų biuras publikavo „GoKwiki“ projekto patentą!

 

herbas_nukirptasAtlikus mūsų pateikto patento paraiškos ekspertizę priimtas sprendimas, kad patento paraiška Nr. 2014 128 atitinka ekspertizės reikalavimus ir „GoKwiki“ priedas įgauna išradimo statusą.

Oficiali patento informacija

Oficialus patentuoto išradimo puslapis